V lavíne

(1 recenzia zákazníka)

7,69 s DPH

Keď všetky dôkazy svedčia proti nemu, zachrániť ho môže iba sestrina dôvera.

Nie je na sklade

Popis

Keď všetky dôkazy svedčia proti nemu, zachrániť ho môže iba sestrina dôvera.

Reef McKenna po návrate do rodného mesta Yancey na Aljaške čelí obvineniu z vraždy. Jeho sestra Piper sa márnotratného brata rozhodne brániť. Zástupca šerifa Landon Grainger má McKennovcov rád ako vlastnú rodinu, ale jeho prácou je vypátrať pravdu. Na vlastnej koži sa už presvedčil o tom, že najbližší nás dokážu najviac sklamať. Hoci šerif trvá na Reefovej vine, vyšetrovanie skomplikuje niekoľko nečakaných stôp a Landonova kariéra sa ocitne na vlásku. Keď sa Piper pustí do pátrania na vlastnú päsť, Landon si uvedomí, že ju musí ochrániť nielen pred ňou samou, ale aj pred hrozbami, ktoré na nich číhajú v drsnej kanadskej divočine. Ich dlhoročné priateľstvo začne prerastať do čohosi hlbšieho, ale obaja sa ocitnú v smrteľnom nebezpečenstve.

 • Originálny názov: Submerged
 • Počet strán: 320 strán
 • Väzba: brožovaná väzba
 • Rozmer: 147×229 mm
 • Hmotnosť: 300 g
 • Jazyk: slovenský jazyk
 • ISBN: 9788097144852
 • Rok vydania: 2014

 

V lavíne je majstrovský príbeh, ktorý spája napätie a výnimočné postavy do príbehu, ktorý vás udrží v strehu do poslednej strany a vzbudí hlad po ďalších príbehoch.
Diann Millsová, autorka knihy The Chase

Napínavý dej s mnohými zvratmi, energické dialógy, zaujímavá záhada a príťažliví hrdinovia uspokoja aj náročných milovníkov dobrodružných románov. Dani Pettreyová týmto dielkom poteší mnohých svojich fanúšikov.
Irene Hannonová, autorka série kníh the Guardians of Justice

V lavíne vás donúti obracať stranu za stranou, až kým ju celú neprečítate. Určite sa zaradí medzi vaše obľúbené knihy.“
Dee Hendersonová

Ďalšie informácie

Autor

Dani Pettreyová 

1 recenzia k V lavíne

 1. Veronika

  Vcera som docitala tuto knihu:-) Je perfektna a mozem ju kazdemu len a len odporucit:-) Tesim sa na tretiu knihu a dufam,ze bude aj stvrta a piata kniha….Mna tato kniha naplnila radostou,novou nadejou a verim,ze aj s mojou vierou mi kniha pomoze….Dakujem,ze vydavate hodnotne knihy:-)

Pridať recenziu