Učiteľ tanca

(2 recenzie zákazníkov)

12,50 s DPH

Keď sa Alec Valcourt, londýnsky učiteľ tanca, ocitne v role hlavy rodiny, presťahuje sa spolu s matkou a sestrou do zapadnutej dedinky v grófstve Devonshire, aby tu začal nový život.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: KN0005 Kategórie: ,

Popis

Keď sa Alec Valcourt, londýnsky učiteľ tanca, ocitne v role hlavy rodiny, presťahuje sa spolu s matkou a sestrou do zapadnutej dedinky v grófstve Devonshire, aby tu začal nový život.

Čaká ho však nepríjemné prekvapenie: vedúca osobnosť dediny, lady Midwinterová, z istých dôvodov, ktoré sú pochované hlboko v jej minulosti, tanec zakázala. Alec nečakane nachádza spojenca v jej dcére. Hoci si spočiatku od koketnej Julie Midwinterovej udržiava odstup, postupne zisťuje, že pod smelým zovňajškom sa skrýva zraniteľná duša. Julia si napriek matkinmu nesúhlasu pekného učiteľa tanca hneď obľúbi, no nedokáže pochopiť, prečo odišiel z Londýna a vyhýba sa otázkam týkajúcim sa jeho minulosti. Podarí sa Julii s Alecovou pomocou odhaliť staré tajomstvá a vniesť do pochmúrnej dedinky a do matkinho uboleného srdca nový život?

Vďaka Učiteľovi tanca vám pred očami ožije zaujímavé povolanie, ktorého cieľom bolo mladým dámam a džentlmenom vštepiť spoločenské zručnosti zvyšujúce šancu nájsť si „dobrú partiu“ – majetného partnera. Kniha obsahuje aj otázky na skupinovú diskusiu.

 • Originálny názov: The Dancing Master
 • Počet strán: 434 strán
 • Väzba: brožovaná väzba
 • Rozmer: 135×205 mm
 • Hmotnosť: 450 g
 • Jazyk: slovenský jazyk
 • ISBN: 9788097144845
 • Rok vydania: 2014

Ďalšie informácie

Autor

Julie Klassenová

2 recenzie k Učiteľ tanca

 1. Mari Adambena

  Naozaj je to strhujuce ako Jana Eyrova, cakam netrpezlivo dalsie knihy od autorky,napisala ich ovela viac. Nie je to ziadny lacny sladak…

 2. Zuzana

  Príbeh učiteľa tanca je nádherný. Myšlienky sú úzasné, hlboké, povzbudzujúce. Kniha je krásne napísaná, dá sa ľahko čítať. Preto mi je o to viac ľúto, že zospovedná osoba za korektúru nespravila svoju sprácu a dovolila dať túto úžasnú knihu do tlače s takým obrovským množstvom chýb. Veľmi ma to vyrušovalo. Chyba za chybou. Aby som mala skutočný pôžitok a zážitok z dobrej knihy, nemôže tam byť tak veľa chýb.

Pridať recenziu