Hľadanie domova, Sídlo Haven Manor, 3. diel

14,90 s DPH

Aj v druhej časti série Haven Manor sa autorka venuje tajomstvám anglickej šľachty a zachádza ešte hlbšie…

Na sklade

Popis

,,Strhujúce a dojímavé.“ – RT Book Reviews
„Krásne prerozprávaný príbeh o láske a viere.“ – Booklist
„Romanca, ktorá vás strhne. “ – Midwest Book Review
„Hlboký príbeh o hľadaní odvahy, odpustení a o tom, ako sa posunúť ďalej.“ – Hope by the Book

O sérii Haven Manor

V sérii Haven Manor sledujeme skupinu žien, ktoré sa rozhodli premeniť inak zdrvujúce životné okolnosti na príležitosť pomôcť zúfalým ženám a ich deťom s podobným osudom. Ich minulosť ich mohla priviesť až tu, ale Boh má pre nich ešte niečo v ukryté zálohe.

Popis:

Jessamine Beaucheneová strávila väčšinu svojho života schovávaním sa a neustálym sťahovaním z miesta na miesto. Chcela sa tak vyhnúť minulosti, ktorú za sebou zanechala. Keď však zistí, že existuje nádej, že rodina, ktorú už dlho pokladala za mŕtvu, ešte žije, ale hrozí jej nebezpečenstvo, pochopí, že svoje tajomstvá nebude môcť ukrývať pred svetlom sveta naveky.
Derek Thornbury miluje veci minulé a práve preto sa stal odborníkom na históriu a artefakty. Uvedomuje si, že Jess ho nikdy nemala príliš v láske, no keď ho požiada o pomoc s rozlúštením starého denníka svojich predkov, neodolá a rozhodne sa jej pomôcť odhaliť toto tajomstvo.
Počas pátrania po ukrytom artefakte, ktorý musí Jess s Derekom nájsť skôr než nepriatelia jej rodiny, sa mnoho dozvedia jeden o druhom a zároveň sa veľa naučia aj o živote. Môže ich cesta k náprave minulosti napokon doviesť k ich spoločnej budúcnosti?

Ďalšie informácie

Autor

Kristi Ann Hunterová

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hľadanie domova, Sídlo Haven Manor, 3. diel”